Automatizačný inžinier / PLC programátor - ponuka pre absolventov

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom vysokej školy s technickým zameraním a hľadáš prácu kde uplatníš svoje nadobudnuté vedomosti? Rád sa učíš nové veci? Tak nám pošli svoje CV a radi sa s Tebou stretneme v našej firme! :-)

Do nášho inžinierskeho tímu hľadáme šikovného absolventa vysokej školy, ktorého budeme formovať na automatizačného inžiniera. Tvojou úlohou bude:
- oprava softvérových chýb na linke
- návrh a implementácia nápravných opatrení + spolupráca na vývoji
- návrh a implementácia zmien podľa požiadaviek výroby, kvality a inžinieringu
- konzultácie s dodávateľmi SW
- spolupráca na zlepšovaní výrobných procesov
- správa a konfigurácia PLC, seriev, robotov, HMI panelov, skenerov, overovacích kamier

- neformálna pracovná atmosféra
- ročná prémia
- príspevok na dopravu
- odmena za vernosť firme
- náborový bonus
- čiastočne flexibilný pracovný čas
- short Fridays, 5 sick days
- tréningy, školenia, jazykové kurzy
- firemný lekár
- skvelá káva :-)
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá a i.
- firemná chata
- Deň otvorených dverí, Family Day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

Talent Pool je program určený pre absolventov VŠ na obdobie pol roka s možnosťou získania stáleho pracovného miesta po jeho ukončení (odprezentovaní projektu). Môžeš tak získať stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti.

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis a motivačný list spolu so súhlasom so spracovaním Vašim osobných údajov na emailovú adresu: do[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Rockwell Automation / Allen-Bradley produkty - výhodou
- skúsenosť s RSLogix / Studio 5000 a Factory Talk View Studio - viac ako vítaná :)
- samostatnosť & zmysel pre detail
- sústredenosť na problém a diagnostiku
- komunikatívnosť

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive (Slovakia)
Trenčianska 2571/16
91501 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3466239   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850 EUR brutto