Máte chuť pracovať? Hľadáte prácu v čistom a klimatizovanom prostredí? Ak áno, poďte k nám! Nástupná mzda v celkovej výške až 778 Eur! Operátor výroby

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
679 Eur + 5% bonus + 65 Eur absenčný bonus (postupné zvyšovanie mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce na výrobnej linke (3-zmenná prevádzka)
- kompletizácia riadiacich systémov
- práca podľa pracovných postupov, inštrukcií a nariadení nadriadeného

- mesačný absenčný bonus 65 Eur
- ročná prémia
- náborový bonus 500 Eur
- nadštandardný flexi bonus za prácu nadčas
- príspevok na dochádzku do práce
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- zabezpečenie stravy na všetkých zmenách
- kompletné zabezpečenie pracovného odevu a obuvi
- stabilné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- práca v čistej a klimatizovanej hale bez zdravotného rizika
- školenie a rozvoj zamestnancov
- individuálny prístup pri zaučení
- odmena za vernosť firme
- firemný lekár
- dni zdravia a vitamínové balíčky
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
- firemné výlety, tábor pre deti, zamestnanecké zľavy, deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček a mnoho iného

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- tímová práca
- ochota pracovať nadčas

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3413380  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 679 Eur + 5% bonus + 65 Eur absenčný bonus (postupné zvyšovanie mzdy)