Recruiter a personálny konzultant

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
asap
od 1000 Eur + pohyblivá zložka (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vždy veselo naladeného HR tímu hľadáme šikovnú kolegyňu, ktorá má skúsenosti s aktívnym vyhľadávaním vhodných kandidátov na všetky pozície v našej spoločnosti (white & blue collars). Na starosti budeš mať celý recruitment a všetko s ním spojené.

Tvojou úlohou bude:
- obsadzovanie všetkých pozícií v spoločnosti
- inzerovať pozície a komunikovať s personálnymi agentúrami
- komunikovať s vedúcimi oddelení pre potreby recruitmentu (požiadavky, termíny,
popisy prac. činností)
- vyhľadávať vhodných kandidátov a screening CV, viesť výberové pohovory,
poskytovať spätnú väzbu uchádzačom, vytvárať ponukové listy
- schvalovať pracovné pozície v internom systéme
- vyhľadávať Talent Poolistov - spolupráca s VŠ (komunikácia, nábor a prezentácie spoločnosti na univerzitách)
- aktualizovať organizačnú štruktúru a popisy pracovných pozícií

- práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyrába posilňovače riadenia pre svetové značky automobilov (VW, KIA, Mazda, Ford, Fiat, Hyundai)
- investujeme do Tvojho vzdelania a rozvoja (tréningy, školenia, jazykové kurzy)
- staráme sa o Tvoje zdravie (firemný lekár)
- 5% bonus
- 13.plat
- príspevok na dopravu
- náborový bonus
- short Fridays, sick days
- skvelý kolektív a káva :-)
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
- firemná chata
- Dni zdravia a vitamínové balíčky
- Deň otvorených dverí, Family Day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom i anglickom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pokročilé komunikačné zručnosti, organizačné
schopnosti, príjemné vystupovanie
- samostatnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3366737  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 Eur + pohyblivá zložka (v závislosti od skúseností kandidáta)