Talent pool - ponuka pre absolventov na oddelenie inžinieringu

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 850 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom technickej školy a hľadáš prácu kde uplatníš svoje nadobudnuté vedomosti? Rád sa učíš nové veci?
Tak nám pošli svoje CV a radi sa s Tebou stretneme v našej firme! :-)

Do nášho inžinierskeho tímu hľadáme šikovného absolventa technickej školy, ktorý bude zodpovedný za:
- riadenie dokumentácie BD a EPP liniek
- riadenie výkresovej dokumentácie strojných zariadení
- podporu pri riadení dokumentácie liniek
- administratívnu podporu inžinieringu
- kontrolu aktualizácie dokumentácie

- práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyrába posilňovače riadenia pre svetové značky automobilov (VW, KIA, Mazda, Ford, Fiat, Hyundai)
- investujeme do Tvojho vzdelania a rozvoja (tréningy, školenia, jazykové kurzy)
- staráme sa o Tvoje zdravie (firemný lekár)
- 13.plat
- príspevok na dopravu
- náborový bonus
- short Fridays, sick days
- skvelý kolektív :-)
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
- firemná chata
- Dni zdravia a vitamínové balíčky
- Deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

Talent Pool je program určený pre absolventov VŠ na obdobie pol roka s možnosťou získania stáleho pracovného miesta po jeho ukončení (odprezentovaní projektu). Môžeš tak získať stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti.

V prípade záujmu nám pošli svoj životopis a motivačný list spolu so súhlasom so spracovaním Vašim osobných údajov na emailovú adresu: dominika.urbanovska@trw.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
SolidWorks - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie, zmysel pre detail
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive (Slovakia)
Trenčianska 2571/16
91501 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Urbanovská, BSBA
Tel.: +421323236154
E-mail: poslať životopis
ID: 3285312   Dátum zverejnenia: 25.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850 EUR brutto