Talent pool - ponuka pre absolventov na oddelenie dodavateľskej kvality

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska ulica 2571/16, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Názov projektu: Manažment nástrojov ZF- TRW
Cieľom projektu: Vypracovanie zoznamu nástrojov pre jednotlivé projekty, komodity (vlastník ZF-TRW)
Náplň práce:
- identifikácia kritických nástrojov pre jednotlivé projekty (kategorizácia)
- aktuálny stav nástrojov (doba životnosti, údržba, systém značenia pri zmene - korelácia
s PPAP)
- identifikácia nástrojov v zmysle IATF 16949
- integrácia nových nástrojov / implementácia do SAP systému
- manažment nástrojov po životnosti

Program talent pool je určený pre absolventov - je to program na pol roka s možnosťou získania stáleho pracovného miesta po jeho ukončení (odprezentovaní projektu).
Môže tak získať stabilné miesto v medzinárodnej spoločnosti s nasledovnými benefitmi:
Dobré pracovné podmienky
13- ty plat
Školenie a rozvoj zamestnancov
Dni zdravia a vitamínové balíčky
Jazykové kurzy vo firme
Príspevok na dopravu
Short Fridays, Sick days
Masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
Príspevok na tímové aktivity
Odmena za vernosť firme
Náborový bonus
Deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

V prípade záujmu pošlite prosim svoj životopis a motivačný list spolu so súhlasom so spravovaním Vašich osobných údajov na emailovú adresu: zuzana.selesiova@zf.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (kvalita)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného absolventa strednej alebo vysokej školy so zameraním na kvalitu na oddelenie dodávateľskej kvality.
Požadujeme:
- znalosť základných nástrojov kvality
- technické myslenie (čítanie výkresov výhodou)
- komunikatívnosť, asertívnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive Slovakia, s.r.o.
Trenčianska 2571/16
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Selešiová
Tel.: 032/3236201
E-mail: poslať životopis
ID: 3285255   Dátum zverejnenia: 12.1.2018