Projektový manažér

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska ulica 2571/16, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedúci projektu a zmenového riadenia
- vedie stretnutia s projektovým tímom, reportovanie výsledkov manažmentu
- spolupráca s programovým manažmentom, technickými centrami a zákazníkmi
- zodpovednosť za finančný rozpočet projektu, plánovanie nákladov, časový plán projektu
- koordinácia projektového tímu
- definícia úloh, zodpovedností v rámci projektového tímu, delegovanie a koordinácia
úloh, monitoring stavu projektu, progres
- vyhodnotiť realizovateľnosť a ziskovosť projektu a ďalšie faktory
- kontrola investícii za zariadenia a nástroje

Stabilné miesto v medzinárodnej spoločnosti
Dobré pracovné podmienky
13-ty plat
Školenie a rozvoj zamestnancov
Jazykové kurzy vo firme
Príspevok na dopravu
Short Fridays, Sick days
Dni zdravia a vitamínové balíčky
Masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
Príspevok na tímové aktivity
Odmena za vernosť firme
Náborový bonus
Deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, pošlite nám životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na adresu zuzana.selesiova@zf.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v projektovom riadení v Automotive
- Project management, ISO / TS 16949 požiadavky
- technické myslenie
- zmysel pre detail, spoľahlivosť
- dobré prezentačné zručnosti
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- zodpovednosť, flexibilita

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive Slovakia, s.r.o.
Trenčianska 2571/16
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Selešiová
Tel.: 032/3236201
E-mail: poslať životopis
ID: 3281179   Dátum zverejnenia: 8.1.2018