Inžinier kvality pre dodávateľa

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiac(od 1700€ v závislosti od skúseností kandidáta a vzájomnej dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ZF tímu hľadáme skúseného SQA inžiniera, ideálne so skúsenosťami s elektronikou alebo mechatronikou. Ak hľadáte prácu v dynamickom prostredí automotive, máte skúsenosti s dodávateľskou kvalitou a hovoríte po anglicky, pošlite nám svoj životopis a radi sa s Vami stretneme v našej firme!

Vašou úlohou bude:
- manažovanie dodávateľského reťazca z pohľadu kvality v rámci konkrétnej komodity alebo produktovej skupiny
- reklamačné konanie a proces vysporiadania nezhodných dielov s dodávateľmi
- riešenie problémov a kritických situácii spojených s kvalitou u dodávateľa, vedenie problem solvingu až po nápravné opatrenia a ich overenie u dodávateľa
- schvaľovanie PPAP dokumentácie
- podieľanie sa na zmenovom riadení u dodávateľov
- eskalačný proces a riadenie nákladov na nekvalitu v rámci svojich nominovaných dodávateľov
- účasť na auditoch u dodávateľov a taktiež na interných VDA auditoch

- pružný pracovný čas
- 5% mesačný finančný bonus
- príspevok na dopravu
- dovolenkový a vianočný bonus (13. a 14. plat)
- home office
- vzdelávacie aktivity
- atraktívny sociálny program (masáže, fitness centrá, poukážky na knihy a do kina)
- vianočný darček

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti automotive výhodou

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii Inžiniera kvality
- znalosť elektroniky a mechaniky výhodou
- technické zručnosti a logické myslenie
- komunikatívnosť, tímová spolupráca,
- schopnosť vedenia crossfunkčných porád, vyjednávacie a prezentačné schopnosti, orientácia na cieľ
- PPAP, APQP, FMEA, SPC, 6 Sigma, 8D, základná metrológia

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3169227  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac