Inžinier kvality pre zákazníka

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska ulica 2571/16, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažovanie, vedenie a organizovanie prierezových tímov s cieľom uspokojiť zákazníka a dosiahnuť požiadavky na kvalitu podľa očakávaní zákazníka
Efektívna komunikácia so zákazníkom
Efektívna komunikácia so zamestnancami
Riadenie nezhodných materialov vrátených zákazníkom a podozrivých výrobkov na ceste k zákaznikovi alebo u zákazníka
Interné auditovanie SMK - zameranie na riešenie problémov zákazníka a opatrenia zamerané na uspokojenie očakávaní zákazníka a zamedzenie problémov u zákazníka
Systematické znižovanie odpadu a nepodarkov u zákazníka, zabezpečenie analýzy a odstránenia nezhôd v procese vyroby a s ňou súvisiacich procesoch na základe spätnej väzby od zákazníka
Príprava PPAP dokumentácie a podkladov pre zmenové konania, dohľad nad samotným zmenovým konaním a jeho dokumentáciou a schvaľovaním - komunikácia požiadaviek od zákazníka v rámci firmy a koordinácia zabezpečenia podkladov pre spracovanie dokumentácie (v súčinnosti s projektovým riadením)
Zabezpečenie tvorby a aktualizácie kontrolných predpisov pre výrobný proces so zameraním na efektívne a účinné zabezpečenie kvality výstupov v súčinnosti s Inžinierom kvality procesu (Kontrolný Plán a PFMEA)
Sledovanie, evidencia a posudzovanie vrátených výrobkov, koordinácia riešiteľského tímu a analýza a následné spracovanie 8D a PSD reportov

Stabilné miesto v medzinárodnej spoločnosti
Dobré pracovné podmienky
13-ty plat
Školenie a rozvoj zamestnancov
Dni zdravia a vitamínové balíčky
Jazykové kurzy vo firme
Príspevok na dopravu
Short Fridays, Sick days
Masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
Príspevok na tímové aktivity
Odmena za vernosť firme
Náborový bonus
Deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom i anglickom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu zuzana.selesiova@zf.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti výroby a kvality
Technicka zrucnost, logické myslenie
Znalosti elektriky a mechaniky
Štatistické metódy - pokročilý
Tímová práca a komunikatívnosť
Interné auditovanie, FMEA, APQP, PPAP, DOE
základné znalosti metodiky Six Sigma a základy Lean manažmentu, 5S a Vizualizácia
výborná angličtina, služobné cesty

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive Slovakia, s.r.o.
Trenčianska 2571/16
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Selešiová
Tel.: 032/3236201
E-mail: poslať životopis
ID: 3169227   Dátum zverejnenia: 11.1.2018