Inžinier kvality pre zákazníka

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1600 eur + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie, vedenie a organizovanie prierezových tímov s cieľom uspokojiť zákazníka a dosiahnuť požiadavky na kvalitu podľa očakávaní zákazníka
- efektívna komunikácia so zákazníkom a zamestnancami
- riadenie nezhodných materiálov vrátených zákazníkom a podozrivých výrobkov na ceste k zákaznikovi alebo u zákazníka
- interné auditovanie SMK
- systematické znižovanie odpadu a nepodarkov u zákazníka
- zabezpečenie analýzy a odstránenia nezhôd v procese výroby a s ňou súvisiacich procesoch na základe spätnej väzby
- príprava PPAP dokumentácie a podkladov pre zmenové konania, dohľad nad samotným zmenovým konaním, jeho dokumentáciou a schvaľovaním
- zabezpečenie tvorby a aktualizácie kontrolných predpisov pre výrobný proces
- sledovanie, evidencia a posudzovanie vrátených výrobkov
- koordinácia riešiteľského tímu, analýza a následné spracovanie 8D a PSD reportov

- práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá vyrába posilňovače riadenia pre svetové značky automobilov (VW, KIA, Mazda, Ford, Fiat, Hyundai)
- investujeme do Tvojho vzdelania a rozvoja (tréningy, školenia, jazykové kurzy)
- staráme sa o Tvoje zdravie (firemný lekár)
- 13.plat
- príspevok na dopravu
- náborový bonus
- short Fridays, sick days
- skvelý kolektív :-)
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
- firemná chata
- Dni zdravia a vitamínové balíčky
- Deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom i anglickom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu dominika.urbanovska@trw.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti výroby a kvality
- technické zručnosti a logické myslenie
- znalosti elektriky a mechaniky
- štatistické metódy - pokročilý
- tímový hráč a komunikatívnosť
- interné auditovanie, FMEA, APQP, PPAP, DOE
- základné znalosti metodiky Six Sigma a základy Lean manažmentu, 5S a vizualizácie
- výborná angličtina
- ochota cestovať

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive (Slovakia)
Trenčianska 2571/16
91501 Nové Mesto nad Váhom
ID: 3169227   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600 eur + pohyblivá zložka mzdy