Inžinier kvality pre dodávateľa

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Trenčianska ulica 2571/16, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama komunikácia s dodávateľmi, hodnotenie, výber a kontroly výrobného procesu dodávateľov z kvalitatívneho hľadiska
Sledovanie dodržiavania časových plánov APQP, akčných plánov, zabezpečenie kontroly kompletnosti a pravdivosti PPAP dokumentácie, zabezpečenie akceptovateľného stavu IMDS
Zabezpečenie vysporiadania nezhodného vstupného materiálu
Analýza chýb, prijímanie nápravných opatrení, spolupráca na riešení akútnych problémov
Riadenie zmien v dodávateľskom reťazci, vypracovanie a implementácia Safe launch plánov
Spolupráca s oddelením nákupu, PQE a CQE
Účasť v tímoch zlepšovania
Plánovanie kontroly vstupného materiálu

Stabilné miesto v medzinárodnej spoločnosti
Dobré pracovné podmienky
Školenie a rozvoj zamestnancov
Jazykové kurzy vo firme
Príspevok na dopravu
Short Fridays, Sick days
Dni zdravia a vitamínové balíčky
Masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
Príspevok na tímové aktivity
Odmena za vernosť firme
Náborový bonus
Deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

V prípade záujmu nám pošlite životopis v slovenskom i anglickom jazyku, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu zuzana.selesiova@zf.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výborná angličtina
Možnosť vycestovavania na kontroly k dodávateľom
Dobré komunikačné zručnosti
Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive Slovakia, s.r.o.
Trenčianska 2571/16
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

ID: 3096345   Dátum zverejnenia: 4.12.2017