Skladník

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
852 - 1062 EUR brutto vrátane príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podmienkou je práca na 3 zmeny
- vykládka materiálu
- zaskladňovanie prijatého materiálu
- práca so skenerom
- kontrola materiálu
- vyskladnenie materiálu zo skladu podľa FIFO za účelom zásobenia výrobných liniek
- balenie, váženie a nakladanie expedovaných výrobkov

- stabilné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- školenie a rozvoj zamestnancov
- absenčný bonus
- 13. plat
- náborový bonus
- príspevok na dopravu
- odmena za vernosť firme
- Dni zdravia a vitamínové balíčky
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
- Deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček

Svoje žiadosti môžete zasielať na adresu: TRW Automotive (Slovakia) s r. o., Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, alebo e-mailom: dominika.urbanovska@trw.com

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

K žiadosti prosím uveďte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze, v opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
SAP - základy

- znalosť evidencie skladu
- vodič VZV
- vytrvalosť, flexibilita, spoľahlivosť

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive (Slovakia)
Trenčianska 2571/16
91501 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominika Urbanovská, BSBA
Tel.: +421323236154
E-mail: poslať životopis
ID: 1805885   Dátum zverejnenia: 22.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   852 - 1062 EUR brutto vrátane príplatkov