Talent Pool / ponuka pre absolventov - Inžinier kvality pre zákazníka

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností a zručností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom vysokej školy so zameraním na kvalitu a hľadáš prácu, kde uplatníš svoje nadobudnuté vedomosti? Rád sa učíš nové veci?
Tak nám pošli svoje CV a radi sa s Tebou stretneme v našej firme!
Hľadáme budúceho CQA Inžiniera, ktorého úlohou bude:

- komunikácia so zákazníkmi
- manažovanie, vedenie a organizovanie prierezových tímov s cieľom uspokojiť zákazníka a dosiahnuť požiadavky na kvalitu podľa očakávaní zákazníka
- riadenie nezhodných materiálov vrátených zákazníkom
- interné auditovanie systému manažérstva kvality
- príprava PPAP dokumentácie a podkladov pre zmenové konanie, dohľad nad samotným zmenovým konaním
- komunikácia požiadaviek od zákazníka v rámci firmy
- sledovanie, evidencia a posudzovanie vrátených výrobkov, analýza a spracovanie 8D reportov
- kontrola faktúr a reklamačných protokolov, spracovanie oficiálnych odpovedí pre zákazníka

- čiastočne flexibilný pracovný čas
- príspevok na dopravu
- dovolenková a vianočná prémia
- short Fridays
- tréningy, školenia, jazykové kurzy
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá a i.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť základných nástrojov kvality
- čítanie technických výkresov
- logické myslenie
- komunikatívnosť

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1696798  Dátum zverejnenia: 17.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac