Reagujte bez životopisu

Regionálny manažér, Poradca - Rozbehni svoju kariéru na lukratívnom trhu!

TrustWorthy Investment SK a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiacpodľa priebežných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PODNIKAJTE S NAMI NA LUKRATÍVNOM TRHU

Chcete mať možnosť ovplyvniť rozvoj spoločnosti a byť súčasťou tímu, kde uplatníte svoje skúsenosti? Staňte sa partnerom s odbornosťou v oblasti drahých kovov, mincí, medailí a diamantov. Pokiaľ chcete porozumieť výhodám nielen pre klienta, získať navyše exkluzivitu v rámci Vášho kraja, mať možnosť sa vzdelávať vo firemnej akadémii a posúvať sa tak ďalej, potom ste tu správne.
TrustWorthy Investment SK a.s. patrí k popredným lídrom na trhu s investičnými komoditami. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby a poradenstvo práve v odbore drahých kovov, mincí, medailí a diamantov. Stojí za nami silné medzinárodné know-how, skúsenosti a expertná prestíž.
Pripojte sa k nám, radi Vás privítame v našom obchodnom tíme! Ponúkame nie len pozíciu obchodného manažéra ale aj podnikanie v obchodnej činnosti.

Čo budete mať v rámci svojej práce na starosti:
• manažérska pozícia vo zverenom regióne a v organizačnej štruktúre spoločnosti
• zodpovednosť za personálne obsadenie regiónu, nábor a zaškolenie nových kolegov
• tvorba, rozvoj a motivácia úspešného obchodného tímu na dosiahnutie výborných výsledkov
• zodpovednosť za tvorbu a napĺňanie obchodných plánov
• analýza potrieb zákazníkov a navrhovanie ich riešenia

Od vás požadujeme:
• min. SŠ vzdelanie, obchodná prax vo finančnej oblasti môže byť výhodou, nie podmienkou
• dôveryhodnú pozitívne ladenú energickú osobnosť so schopnosťou rýchlo sa učiť novým veciam
• silné organizačné, prezentačné a predajné zručnosti
• schopnosť motivovať svojich spolupracovníkov, byť prirodzenou autoritou silného lídra
• obchodné myslenie, orientácia na výsledok, proklientský prístup, tímová spolupráca, flexibilita, zodpovednosť
• koncepčné myslenie, strategický prístup a dôslednosť
• reprezentatívne vystupovanie
• skúsenosti s vedením obchodného tímu

• náročnú, ale perspektívnu a zaujímavú prácu pre jednu z popredných firiem v odbore
• mimoriadnu príležitosť a priestor pre sebarealizáciu v atraktívnom odbore
• stabilné a seriózne zázemie silnej medzinárodnej finančnej skupiny
• vysoko zaujímavé finančné ohodnotenie viazané na obchodné úspechy
• prepracovaný systém odborného a osobnostného vzdelávania a vzájomného zdieľania know-how
• pružnú pracovnú dobu
• prácu na živnostenský list, garanciu zárobku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

TrustWorthy Investment SK a.s. je členom medzinárodného holdingu. Sme jednou z najvýznamnejších inštitúcií na trhu s drahými kovmi, mincami, medailami a diamantami. Poskytujeme komplexné služby, vzdelávanie a poradenstvo. Vďaka výbornému know-how a skúsenostiam dosahujeme konkurencieschopnosti portfólia svojich produktov.
Ponúkame možnosť byť na začiatku, pri zavádzaní produktov s vysokým dopytom na trh.
Pripojte sa k nám, radi Vás privítame v našom obchodnom tíme!
ID: 3852297  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac