Conference manager / Koordinátor konferencií

Trust Solutions s. r. o.

Miesto práce
Obchodná 3, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenom projekte/konferencii
- sledovanie a hodnotenie procesov z hľadiska termínov, kvality a efektivity
- koordinácia pridelených činností, zabezpečenie služieb potrebných pre realizáciu konferencie a projektov
- spracovanie podkladov
- príprava predbežných prepočtov a časových harmonogramov
- sledovanie čerpania zverených rozpočtov, kontrola nákladov
- orientovanie sa v oblasti inovácií, technológií

- možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja
- potenciálne odmeny
- zaujímavý typ práce
- spolupráca na medzinárodných konferenciách a eventoch
- oboznámenie sa so súčasnými trendami v oblasti technológií a inovácií

Informácie o výberovom konaní

Ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť Future Proof s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Vytvorili sme platformu pre inovačný ekosystém na Slovensku s ambíciou hľadať distribučné kanály a príležitosti pre digitálny export slovenských inovátorov. Posilňujeme PR povedomie o inováciách do širšieho spektra ekonomiky. Vytvárame príležitosť pre bilaterálne rokovania, synergie a networking všetkých zainteresovaných strán od zástupcov štátu, cez podnikateľov, inovátorov, univerzít, vedcov a v posledných rokoch tak často spomínaných startupových spoločnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - expert
Adobe Photoshop - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme:
- dynamického spolupracovníka so záujmom o ďalšie vzdelávanie,
- profesionálne vystupovanie,
- flexibilita
- cieľavedomosť,
- zodpovednosť,
- kolegialita,
- odolnosť voči stresu,
- vysoké pracovné nasadenie

Sme coworkingové centrum, ktoré ponúka príjemné kancelárske priestory v centre mesta. Inšpiratívne miesto na prácu, cielený networking, nové kontakty, vzdelávacie workshopy a možnosť stať sa dodávateľom vašich služieb pre celú mestskú štvrť Obchodná ulica a okolie. Jedine u nás v Smart city HUBE Vám ponúkame príležitosť prepojenia na objednávky služieb obchodných prevádzok v zóne Obchodná ulica a okolie. http://www.obchodnaulicaaokolie.sk/smartcityhub/

Adresa spoločnosti

Future Proof s.r.o.
Obchodná 3
811 06 Bratislava
www.FreshMailing.com

Kontakt

ID: 3260642   Dátum zverejnenia: 4.12.2017