Head of Marketing | TOP Fintech na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 - 2 800 EUR/mesiac+ koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového ambiciózneho kolegu/ kolegyňu so širokými skúsenosťami s marketingom na pozíciu Head of Marketing, aby nám pomohol posunúť marketing firmy na novú úroveň. Pracovná náplň nášho marketingového teamu zahrňuje:

> Príprava a hodnotenie marketingovej stratégie naprieč rôznymi marketingovými kanálmi (sociálne médiá, SEO, prezentácie produktov, blog, marketingové materiály pre výstavy a konferencie)
> Koordinácia marketingových aktivít s firemnými aktivitami a obchodnými zámermi
> Správa sociálnych médií (LinkedIn, Facebook)
> Správa EN a SK blogu (https://www.trustpay.eu/blog/ a https://www.trustpay.sk/blog/
> Tvorba obsahu / copywriting
> Komunikácia špecialistami/agentúrami ohľadom SEO, PPC a tvorby grafiky
> Komunikácia s poskytovateľmi ohľadom webových stránok
> Príprava tlačových správ a komunikácia s médiami
> Príprava produktových prezentácií (digital aj print)
> Príprava marketingových materiálov na výstavy a konferencie

Od kandidáta sa očakáva, že bude mať praktické niekoľko-ročné skúsenosti aspoň s dvomi alebo tromi z nasledovných oblastí: SEO, PPC, copywriting / tvorba obsahu, správa sociálnych sietí, navrhovanie a koordinácia webovej stránky (po obsahovej alebo grafickej stránke, nie po technickej).

+ Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
+ Mladý a dynamický kolektív
+ Pravidelné teambuildingové aktivity
+ Podpora osobného rozvoja a vzdelávania
+ Možnosť občasnej práce z domu
+ Koncoročné odmeny

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov: https://www.trustpay.sk/wp-content/uploads/2021/03/Privacy-notice_HR_TP.pdf

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

2

> skúsenosť s riadením menšieho teamu ľudí ľudí
> skúsenosť s riadením a tvorbou marketingovej stratégie
> chuť a motivácia sa podielať na budovaní a zlepšovaní marketingu a posúvať tak firmu aj s kolegami vpred
> zodpovedný a proaktívny prístup k práci

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4205926  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac