Marketingový Špecialista | TOP Fintech na SVK

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac+ 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu / novú kolegyňou do nášho marketingového teamu, ktorého náplňou práce tvorí najmä:

> Príprava a hodnotenie marketingovej stratégie naprieč rôznymi marketingovými kanálmi (sociálne médiá, SEO, prezentácie produktov, blog, marketingové materiály pre výstavy a konferencie)
> Koordinácia marketingových aktivít s firemnými aktivitami a obchodnými zámermi
> Správa sociálnych médií (LinkedIn, Facebook)
> Správa EN a SK blogu (https://www.trustpay.eu/blog/ a https://www.trustpay.sk/blog/
> Tvorba obsahu / copywriting
> Komunikácia špecialistami/agentúrami ohľadom SEO, PPC a tvorby grafiky
> Komunikácia s poskytovateľmi ohľadom webových stránok
> Príprava tlačových správ a komunikácia s médiami
> Príprava produktových prezentácií (digital aj print)
> Príprava marketingových materiálov na výstavy a konferencie

+ práva v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a rastúcej firme
+ možnosť home-officov
+ pravidelné teambuildingové aktivity
+ podpora odborného rastu a kvalifikácie
+ 13. plat

Ak máte k dispozícii portfólio prác k nahliadnutiu, tak ho prosím nezabudnite priložiť, príp. ho môžete zaslať aj na [email protected].

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
LinkedIn - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing manager / Marketing specialist

Počet rokov praxe

3

> skúsenosti s tvorbou marketingovej stratégie ako aj s rôznymi marketingovými kanálmi
> schopnosť vyhodnotiť úspešnosť a efektivitu jednotlivých marketingových aktivít, priotizovať a koordinovať ich s obchodnými zámermi firmy
> profesionálna angličtina (hovorová aj písomná) min. na úrovni C1
> záujem o online marketing, pro-aktívny prístup a kreatívna myseľ
> skúsenosti s copywritingom v EN a SK výhodou

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4156353  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac