Senior IT Server Administrator (Azure)

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiac+ Koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu nového kolegu s technickým backgroundom na správu serverov a sietí renomovanej finančnej inštitúcie s globálnym pôsobiskom.

Kľúčové aktivity:
> Správa a údržba prevažne serverov Windows a čiastočne serverov Linux
> Správa prostredia MS Azure a Office 365
> Správa virtuálnych strojov (Microsoft hypervisor)
> Riešenie problémov s hardvérom, softvérom a sieťou, ako aj s produktmi spoločnosti Microsoft
> Riešenie komplikovaných problémov s technológiami koncových používateľov
> Udržiavanie aktuálneho a presného inventáru technologického hardvéru, softvéru a zdrojov

+ Práca v stabilne rastúcej spoločnosti
+ Mladý a dynamický kolektív
+ Pravidelné team-buildingové aktivity
+ Podpora vzdelávania a osobného rastu
+ Koncoročné odmeny
+ Skvelý tím profesionálov
+ Možnosť čiastočne pracovať na homeoffice
+ Otvorená a neformálna firemná kultúra s rodinnou atmosférou
+ Káva a brunch na pracovisku sú samozrejmosťou
+ Príjemné pracovné prostredie v oblasti Bratislava - Nové Mesto

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov: https://www.trustpay.sk/wp-content/uploads/2021/03/Privacy-notice_HR_TP.pdf

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technical

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Azure - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Linux OS - Základy

> Skúsenosti s Microsoft Windows Server (rôzne verzie), MS Azure (virtuálne stroje, aplikačné služby, databázy SQL, úložiská ...), Office 365
> Skúsenosti so správou databáz na platforme MS SQL sú podmienkou
> Skúsenosti s operačnými systémami Linux sú vítané
> Skúsenosti s PC hardvérov a správou systémov Windows vo firemnom prostredí
> Skúsenosti so spravovaním LAN, Firewall, VPN
> Skúsenosti s konfiguráciou Cisco switchov sú výhodou
> Skúsenosti s virtualizáciou na platforme Hyper V alebo VMware
> Analytické myslenie
> Zmysel pre detail
> Schopnosť pracovať v tíme

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4028423  Dátum zverejnenia: 9.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac