Klientská podpora pre SK/CZ trh | TOP Fintech na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac+ koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do teamu šikovného, komunikatívneho kolegu/kolegyňu do mladého a dynamického teamu, ktorý/á sa nebojí výziev, má chuť a motiváciu sa učiť a nahliadnuť do e-commerce sveta a backstagu online nakupovania.

Náplň práce zahŕňa najmä:

> Telefonickú a emailovú komunikáciu so zákazníkmi z Českej a Slovenskej Republiky
> Schvaľovanie nových zákazníkov a podpora pri spúšťaní platobnej brány
> Zákaznická podpora pri integrácii, práca s technickou dokumentáciou
> Práca s klientskou databázou a štatistikami
> Administratívne práce spojené s pracovnou náplňou

+ práca v mladom a dynamickom kolektíve
+ pravidelné teambuildingové aktivity
+ podpora odborného rastu a kvalifikácie
+ príspevok na stravu
+ koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách:

1) Online testy (možné si spraviť v ľubovoľnom čase)
2) Pohovor

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

> Výborné komunikačné schopnosti
> Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
> Pro-aktivita a záujem o online svet
> Tímový duch
> Záujem/ skúsenosti s technológiami/IT výhodou

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 3974611  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac