Finančný Analytik | TOP Fintech na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 800 EUR/mesiacv závislosti od úrovne skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou oddelenia Financií a Účtovníctva v spoločnosti TrustPay. Sme dynamická slovenská FINTECH firma a zameriavame sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom.

Náplň práce zahŕňa:
• Výpočet poplatkov a provízií
• Cash flow management, FX obchody
• Príprava a validácia platieb a platobných príkazov
• Príprava podkladov pre potreby finančného oddelenia
• Príprava podkladov pre fakturáciu, a iné podklady pre účtovné oddelenie
• Kontrola a kompletizácia zostáv a vyúčtovaní
• Odhad fakturácie vybraných poplatkov a ich validácia
• Pravidelný a ad-hoc reporting pre manažment
• Vypracovanie výkazov pre orgány dohľadu a iné výkazy vyplývajúce z platných predpisov
• Tvorba finančných analýz

+ Práca v stabilne rastúcej spoločnosti
+ Mladý a dynamický kolektív
+ Pravidelné team-buildingové aktivity
+ Podpora vzdelávania a osobného rastu
+ Koncoročné odmeny
+ Skvelý tím profesionálov
+ Možnosť čiastočne pracovať na homeoffice
+ Otvorená a neformálna firemná kultúra s rodinnou atmosférou
+ Káva a brunch na pracovisku sú samozrejmosťou
+ Príjemné pracovné prostredie v oblasti Bratislava - Nové Mesto

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • Vzdelanie ekonomického zamerania
  • Samostatné analytické myslenie
  • Anglický jazyk (slovom aj písmom)
  • Orientácia na výkon a cieľ, flexibilita, zmysel pre detail
  • Prax na podobnej pozícii výhodou
  • Znalosť Power BI, SQL výhodou

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 2837412  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac