Asistentka predstavenstva

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 300 EUR/mesiac1200€-1300€/mesiac (v závislosti od skúseností )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vybavovanie internej a externej korešpondencie (aj v anglickom jazyku)
  • Organizácia stretnutí, kontrola termínov, vybavovanie operatívnych záležitostí
  • Plánovanie a koordinácia pracovného programu a stretnutí konateľov spoločnosti
  • HR asistent
  • Komunikácia s úradmi na území SR
  • Zabezpečenie pracovných ciest a výstav - rezervácia leteniek, ubytovania, stánku a
následné vyúčtovanie ciest
  • Príprava podkladov pre účtovné oddelenie
  • Administratívne práce vyplývajúce z pozície

  • 13. plat
  • Teambuildingové aktivity

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • Zodpovedný prístup k práci
  • Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
  • Samostatnosť
  • Príjemné vystupovanie

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 2127845  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 300 EUR/mesiac1200€-1300€/mesiac (v závislosti od skúseností )