Back Office Specialist | TOP Fintech na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho back office tímu v spoločnosti TrustPay. Sme dynamická slovenská FINTECH firma a zameriavame sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom.

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á preferuje prácu s číslami, rád/rada pracuje na back-office, má oko pre detail a zodpovedný prístup k práci.

Náplň práce zahŕňa najmä:

> Správa a vytváranie klientských profilov vo firemnom systéme
> Monitoring a spracovanie bankových prevodov a kartových transakcií
> Rekonciliácia bankových účtov
> Práca v rôznych systémoch a softvéroch
> Komunikácia s ostatnými oddeleniami

+ Práca v stabilne rastúcej spoločnosti
+ Mladý a dynamický kolektív
+ Pravidelné team-buildingové aktivity
+ Podpora vzdelávania a osobného rastu
+ Koncoročné odmeny
+ Skvelý tím profesionálov
+ Otvorená a neformálna firemná kultúra s rodinnou atmosférou
+ Káva a brunch na pracovisku sú samozrejmosťou
+ Príjemné pracovné prostredie v oblasti Bratislava - Nové Mesto

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebieha v dvoch kolách:

1) Online testy (možné si spraviť v ľubovoľnom čase)
2) Pohovor

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov: https://www.trustpay.sk/wp-content/uploads/2021/03/Privacy-notice_HR_TP.pdf

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

> zodpovednosť
> logické myslenie
> zmysel pre detail
> vzťah k číslam
> poctivosť pri práci, bezúhonnosť
> základy ekonomiky a prax v platobnom styku vítaná

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 1892254  Dátum zverejnenia: 13.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac