Pomocný kuchár / sila do kuchyne

Trust Estate s.r.o.

Miesto práce
Zadunajská cesta, Petržalka
Termín nástupu
27.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocného kuchára / pomocnú silu do kuchyne súkromnej školy v Bratislave - Petržalke, najlepšie vyučený/á v odbore,
s možnosťou nástupu do zamestnania 27.8.2018
na TPP, pracovná doba PO - PIA, 7.30 - 16.00 hod,
požadujeme skúsenosti - normovanie jedál, samostatného varenia, zdravotný preukaz.
ponúkaný nástupný plat brutto vo výške 700,- EUR do 980,- EUR.
Výhodou je prax.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť sa zoberá viacerými činnosťami: realitná činnosť, reklamná činnosť, správcovská činnosť: krajčírska dielňa, školská kuchyňa a bufet

Zadunajská 27
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3439126   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 euro