Logo Trumpeter, spol. s r.o.

Social Media Content Manager/ka

Trumpeter, spol. s r.o.

Miesto práce
Kladnianska 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, výkonnostné odmeny, koncoročné odmeny (13. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Tvorba a implementácia social media stratégie.
2. Tvorba a publikovanie vizuálneho a textového obsahu na sociálnych sieťach (Facebook, IG, LinkedIn,YT) prostredníctvom profesionálneho, user-friendly softvéru.
3. Každodenná správa aktivít v rámci sociálnych sietí.
4. Spolupráca s art directorom, grafikom, idea-makerom pri tvorbe contentu.
5. Spolupráca s online manažérom.
6. Aplikácia inovácií v oblasti sociálnych médií.
7. Sledovanie trendov v digitálnej oblasti.

- flexibilita v rámci pracovného času
- samostatnosť v práci
- perspektíva rastu
- školenia

-2x tyždenne home office!

Prosíme kontaktujte nás iba mailom, VŽDY zaslaním CV a MOTIVAČNÉHO LISTU vrátane čiastkovej ukážky obsahu pre sociálne média, ktoré aktuálne spravujete (môže byť i súkromné konto v rámci sociálnych médií). Kontakty bez motivačného listu nezaraďujeme do výberového konania.

Prvé kolo bude pozostávať zo zadania zaslaného elektronicky. Následne budeme so žiadosťou o pohovor kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Vyhradzujeme si právo na odpoveď iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požadované kritériá pre danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Social Media Content, Online Manager, Copywriter

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita, nadšenie a pracovné nasadenie
- všeobecný rozhľad v rámci sociálnych médií
- základné znalosti v digitálnej oblasti
- základné znalosti v grafickej oblasti
- chuť vzdelávať sa
- schopnosť pracovať tímovo
- zodpovednosť, dôslednosť
- prax je výhodou
- zmysel pre design

PR agentúra Trumpeter - www.trumpeter.sk
Reklamná agentúra Citadela - www.citadela.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ron Kubik
Tel.: +421905621298
E-mail: poslať životopis
ID: 2810834  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac