Sklenář s němčinou M/Ž Rakousko - lokalita v příhraničí PSČ 4152

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
11.4.2022 nebo podle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda 14, 07 € brutto, diety 26,40€ netto, příspěvek na ubytování 15€ netto.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

sklenářská práce v atraktivní lokalitě v příhraničí, Rakousko

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosti německého jazyka - je nutné komunikovat
- ukončené odborné vzdělání a výuční list
- praxe v oboru
- flexibilita a samostatnost
- ochota cestovat a pracovat přesčas
- ŘP sk. B a vlastní auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.
ID: 4300879  Dátum zverejnenia: 21.6.2022