Zámečník/Montér ocelových konstrukcí (M/Ž/jiné) s němčinou do Rakouska - mnoho lokalit dle výběru

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zámečnické práce, výroba a montáže ocelých konstrukcí v oblasti 8230 Hartberg
- pracovní týden krátký/dlouhý
- nástup 08.01.2024

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. a 14. plat, hodinová mzda 16,34 € brutto, diety 26,40 € netto/den, ubytování zajištujeme, hradíme 15,00 € netto/noc, ubytování zajištěno.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Zámečník/Montér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosti německého jazyka - je nutné komunikovat
- ukončené odborné vzdělání a výuční list v oboru zámečník
- nutností být bez závratí z výšek
- praxe v oboru
- flexibilita a samostatnost
- ochota cestovat a pracovat přesčas
- ŘP sk. B a vlastní auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.
ID: 4291166  Dátum zverejnenia: 13.12.2023