Strojník stavebných strojov (Rýpadlo- nakladač Caterpillar 444, pásové rýpadlo)

TRUCK TATRY, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZakladaná mzda závisí od odborných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná obsluha pridelených stavebných strojov- Rýpadlo- nakladač CATERPILLAR 444, Kolesový nakladač KRAMER 5040, Pásové rýpadlo ET18

- údržba zvereného stavebného stroja v súlade s pokynmi nadriadeného

- vedenie bežných záznamov o prevádzke stroja a tankovania

- kontrola stavebného stroja pred začatím práce, kontrola chodu v priebehu práce

- dodržiavanie predpisov BOZP, PO, OŽP, OOPP

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti

- práca v zohratom pracovnom kolektíve

- motivujúce finančné ohodnotenie

- letné a vianočné odmeny

Svoj životopis pošlite na e-mailovú adresu [email protected].
V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Všetky prijaté žiadosti budú vyhodnotené. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady na danú pozíciu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Práca vyžaduje cestovanie v rámci SR podľa miesta stavby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojník

Počet rokov praxe

2

- Preukaz o oprávnení na obsluhu stavebných strojov (strojnícky preukaz) podľa Vyhlášky č. 77/1965 Zb. Ministerstva stavebníctva o výcviku, spôsobilosti a registrácii obslúh stavebných strojov

- Prax s obsluhou kolesového nakladača, rýpadla a pásového rýpadla

- Manuálne a technické zručnosti

- Vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu pracovať a precíznosť

Spoločnosť TRUCK TATRY, s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou a to stavebnými, kompletizačnými a dokončovacími prácami

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4791127  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac