Reagujte bez životopisu

Taliansky hovoriaci dispečer dispečerka v kamionovej doprave

Truck SK s.r.o.

Fertrans, Str. Zoccarella, Alseno, Province of Piacenza, Taliansko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac13+14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

potrebná znalosť talianského jazyka. zamestnanec bude pracovat v materskej firme v taliansku v Alseno-pri Fiorenzuola d´arda, s talianskou pracovnou zmluvou. nastupny plat 1600 eur netto. popis práce. vonkajsia vizualna kontrola kamionov a navesov, + doklady od kamionov-navesov-vodicov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

medzinárodná kamionova nákladná cestná doprava
ID: 4350523  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac