Operátor mobilných strojov ( strojník)

TCS Umwelttechnik GmbH

Rakúsko, Moravskosliezsky kraj, Zlínsky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
12.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva v obsluhe a preprave mobilného štiepkovača Komptech
Chippo. Práce spočívajú v štiepkovaní drevnej vlákniny na
viacerých lokalitách v Rakúsku a Českej republike. Výkon práce je v Rakúsku a v ČR.

Pracovný pomer je uzatvorený s rakúskou spoločnosťou. Práca sa
bude vykonávať na týždňové turnusy. Ubytovanie počas týždňa
zabezpečené priamo na lokalite práce. Preprava na lokalitu
štiepkovačom alebo pridelených osobným autom. Forma - pracovný pomer alebo živnostenský list podľa vzájomnej dohody, 13, 14 plat v prípade pracovného pomeru

výberové konanie sa uskutočňuje do konca septembra 2018, možný nástup ihneď, životopis posielajte vždy v nemeckom jazyku a slovenskom, alebo českom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s obsluhou hydraulických nakladacích žeriavou („drevárskej ruky“)

Skúsenosti so šoférovaním nákladných áut

Nemčina na komunikatívnej úrovni, vedieť sa dorozumieť pri komunikácii pri oprave a obsluhe štiepkovača

Vodičský preukaz – C, CE
Preukaz obsluhovateľa zdvíhacích zariadení – obsluha hydraulických
nakladacích žeriavou.

spoločnosť sa zaoberá spracovaním a drvením drevnej hmoty, obsluha strojov
ID: 3465932  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR