Reagujte bez životopisu

Vodič Frigo MKD - víkendy doma

TRUBÍNI, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
739 - 2 800 EUR/mesiacreálny plat od 2400-2800 eur/mes. Platové podmienky budú spresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie chladiarenskej súpravy "ťahač+náves" v krajinách EU. (SK,CZ,HU,AT,DE)
Vozový park Volvo

Pravidelný plat bez meškania, rodinná firma, ľudský prístup, víkendy doma, výhodné platové podmienky. čistý plat 2400-2800€/mes.
Uprednostníme vodičov z okolia NZ, KN, NR.

Informácie o výberovom konaní

detaily ponuky budú upresnené pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer, vodič

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

čistý register trestov, výpis z karty vodiča , doklady potrebné k vedeniu vozidla MKD.

Export a import tovarov v Európskej únii vozidlami s chladiarenskými a plachtovými nadstavbami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4050847  Dátum zverejnenia: 24.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac