Reagujte bez životopisu

Vodič striedač

TRUBÍNI, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiacMesačne 1000 až 2000 EUR vrátane diét a základu 624 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča - striedača, ktorý bude vykonávať prácu v prípade PN, OČR, dovoleniek a pod. stálych vodičov.
Platobne podmienky ak je vodič v službe 45 eur deď ak je v práci platí sa od kolečka

- ľudský a seriózny prístup, rodinná firma
- výborné motivujúce mzdové podmienky,
- tzv. čistá práca- vodič sa veľa nenarobí pri nakládkach /vykládkach,
-odmeny za nadštandardnú prácu,
- automatické platenie mýta,

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Pracovitosť, ochota, flexibilita, zodpovednosť,

Export a import tovarov v Európskej únii vozidlami s chladiarenskými a plachtovými nadstavbami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3807151  Dátum zverejnenia: 10.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacMesačne 1000 až 2000 EUR vrátane diét a základu 624 EUR