Konštruktér / Kreslič

Tropozond s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 500 EUR/mesiacFinálna mzda môže byť vyššia a bude závisieť od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyhotovenie výkresovej dokumentácie a návrhov pre potreby spoločnosti a zákazníkov na základe pripraveného dizajnového návrhu (výkresy, nárezové plány, postup konštrukcie)
  • Komunikácia s výrobným oddelením, dodávateľmi a pod.
  • Vypĺňanie databázy SAP (zadávanie nomenklatúry a ostatných parementrov podľa dostupnej dokumentácie)
  • Administratívna práca, vrátane prípravy reportov a štatistických výkazov
  • Spolupráca pri príprave podkladov pre audit a asistencia pri audite

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- znalosť ukrajinského alebo ruského jazyka

- skúsenosti z výrobnej spoločnosti

- skúsenosti s programom SolidWorks

Spoločnosť Tropozond s. r. o. je členom skupiny Skyeton, vyvíjajúcej, vyrábajúcej a predávajúcej bezpilotné systémy "Raybird-3", ktoré majú široké možnosti využitia, ako napríklad kontrola hraníc, mapovanie, monitorovanie potrubí, monitorovanie požiarov a podobne.

Kontakt

ID: 4836596  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac