Можливість для людей з України

Účtovník / Účtovníčka

Tropozond s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •   Vedenie účtovníctva pre našu spoločnosť
  •   Spracovávanie faktúr, bankových výpisov a interných dokladov
  •   Zaúčtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, pokladní a bánk
  •   Zaúčtovanie účtovnej skladovej evidencie materiálu a tovaru
  •   Kontrola platieb, záväzkov a pohľadávok
  •   Administratívna práca, vrátane prípravy reportov a štatistických výkazov
  •   Spolupráca pri príprave podkladov pre audit a asistencia pri audite
  •   Komunikáciu s obchodnými partnermi a úradmi
  •   Sledovanie legislatívnych zmien a aplikácia pre potreby spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- znalosť ukrajinského alebo ruského jazyka

- skúsenosti v oblasti účtovníctva vo výrobnej spoločnosti

Spoločnosť Tropozond s. r. o. je členom skupiny Skyeton, vyvíjajúcej, vyrábajúcej a predávajúcej bezpilotné systémy "Raybird-3", ktoré majú široké možnosti využitia, ako napríklad kontrola hraníc, mapovanie, monitorovanie potrubí, monitorovanie požiarov a podobne.

Kontakt

ID: 4819356  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac