Procesný inžinier / Technológ (elektro)

Tropozond s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 200 EUR/mesiacFinálna mzda môže byť vyššia a bude závisieť od skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zavádzanie nových elektrotechnických produktov do sériovej výroby
• stanovenie technologických postupov a zabezpečenie technologickej prípravy pre výrobu a montáž, vrátane stanovenia polotovarov, strojov, náradia a meradiel
• operatívne riešenie vzniknutých technických problémov vo výrobe, analyzovanie vzniknutých odchýlok a návrh nápravných opatrení
• spolupráca s ostatnými oddeleniami pri rozbehu nových projektov
• spolupráca s interným tímom pri riešení vzniknutých problémov

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku, ako aj súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Svoj životopis posielajte na uvedenú kontaktnú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba, automotive

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s tvorbou technologických postupov vo výrobe
• skúsenosti so zavádzaním nových technológií, ich optimalizáciou a znižovaním výrobných nákladov, zrýchlením a optimalizáciou výroby
• znalosť technologických postupov výroby dosiek plošných spojov a inštalačných pravidiel
• základné znalosti digitálnych a analógových obvodov
• komunikatívnosť
• samostatnosť
• schopnosť pracovať v tíme
• flexibilita
• orientácia na detail
• systematickosť
• zodpovednosť
• technické myslenie
• ochota vycestovať do zahraničia

Spoločnosť Tropozond s. r. o. je členom skupiny Skyeton, vyvíjajúcej, vyrábajúcej a predávajúcej bezpilotné systémy "Raybird-3", ktoré majú široké možnosti využitia, ako napríklad kontrola hraníc, mapovanie, monitorovanie potrubí, monitorovanie požiarov a podobne.
ID: 4812260  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac