Obchodný zástupca

TROPICO

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500 Euro fix+%provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

·Aktívne vyhľadávanie, oslovovanie a navštevovanie už existujúcich klientov vo zverenom regióne na SK. Región sa prispôsobuje podľa bydliska obchodného zástupcu.
*Vyhľadávanie nových klientov
·Zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov
·Príprava obchodných ponúk a riešení na základe zverených kompetencií
·Získavanie nových zákazníkov
·Zúčastňovanie sa výstav verejného stravovania
·Zodpovednosť za plnenie stanoveného plánu predaja

·Práca v stabilnej spoločnosti
·Neobmedzený príjem vytvorený vlastnou šikovnosťou
·Možnosť sebarealizácie
·Priame jednanie s manažmentom firmy
·Služobný telefón

Ste schopný/á dosiahnuť ciele, budovať, viesť a pracovať v tíme? Je to práca pre Vás!
Chceme kandidáta s vysokou mierou zodpovednosti, ktorý vie preukázať svoje výsledky dosiahnuté v minulosti, ochotného realizovať sa v oblasti obchodu, majúceho vysoké ambície, s chuťou tvrdo a cieľavedome pracovať, schopnosťou vytvárať dobré vzťahy so zákazníkmi a členmi tímu a plniť požiadavky zamestnávateľa.

Odmenou mu bude priestor byť platným členom spoločnosti s plnou podporou pri zaškoľovaní na post a perspektívou ďalšieho rozvoja obchodných schopností.

Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania zašlite nám svoj životopis a stručný popis Vášho vzťahu k tejto profesií e-mailom na adresu: [email protected]

UPOZORNENIE: Registráciou záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti GASTRONOMY SHOP, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

*Výhodou prax v priamom predaji v oblasti FMCG, konečnému klientovi. Hľadáme kandidáta s prirodzeným citom pre obchod a komunikáciu so zákazníkom. Hľadáme človeka pre systematickú prácu s cieľom udržať si stabilnú základňu klientov a postupne ju rozširovať.
·Vlastný automobil. Prípadne podľa dohody možnosť prenájmu firemného vozidla.
·Chuť pracovať a dosahovať vyššie ciele
·Excelentné komunikačné zručnosti
·Slušné a príjemné vystupovanie
·Ochota pracovať v teréne
·Schopnosť flexibilne a pozitívne reagovať na požiadavky klientov a manažmentu
·Zachovanie pokoja v stresových podmienkach
·Zásadovosť , lojalita, morálny kredit

Sme výrobcami prémiových nápojových koncentrátov, sirupov, príchutí do mlieka a tekutých čajov. Brandové portfólio je budované od roku 2003. Sme pokračovateľom Národného podniku Fatra, výrobcu ovocných štiav a sirupov v Dolnom Harmanci. V súčasnosti vyrábame viac ako 150 výrobkov. Spolupracujeme so spracovateľmi ovocia a výrobcami potravín z celého sveta. Avšak snažíme sa podporovať primárne slovenských dodávateľov. Zároveň sme slovenská spoločnosť bez zahraničných podielov.
Spolupracujeme s hotelovými, kúpeľnými a reštauračnými zariadeniami na celom Slovensku. Zároveň realizujeme obchod na úrovni veľkoobchodov. K dodávaným produktom a gastro-zariadeniam poskytujeme širokú škálu služieb.
Taktiež pôsobíme v oblasti verejného stravovania (cateringu), hlavne pre štátne organizácie a firmy.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1910845  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 Euro fix+%provízie