Reagujte bez životopisu

Vyznáš sa v oblasti školského stravovania? Si obchodník/dodávateľ pre školské jedálne a verejné stravovanie. Máme pre teba ponuku...

Tropico.sk, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
od septembra 2023, alebo dohodou.
Od 250 EUR/mesiacOd 250 EUR/mesiac 250€-3000€/mesiac Mzda je vyplácaná provízne podľa uskutočnených predajov podľa presnej províznej tabuľky. Čísla uvedené v mzdových podmienkach vyjadrujú rozmädzie, v ktorom sa pohybujú príjmy našich obchodných zástupcov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníka, dodávateľa ktorý sa bude venovať predaju naších výrobkov do školských jedální, závodných kuchýň, nemocníc i DSS. Ide o obchodnú spoluprácu bez záväzkov, aj ako práca pre vedľajší príjem. Je to príležitosť na zaujímavú a ziskovú spoluprácu bez záväzkov.

- flexibilný pracovný čas- určujete si svoj časový harmonogram
- zameranie na výsledok, nie na počet odpracovaných hodín
- bez odmeňovacieho stropu
- databáza potenciálnych a existujúcich zákazníkov
-práca vhodná aj ako vedľajší príjem
-zabezpečíme pre vás školenie, predajné materiály, reklamné predmety
-analýzu regiónu z hľadiska obchodného potenciálu

Informácie o výberovom konaní

Lepší obraz o nás získaš na www.tropico.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Podmienkou sú skúsenosti s predajom v školských jedálňach a verejnom stravovaní.
• Vlastný automobil !!!
• Chuť pracovať a dosahovať vyššie ciele
• Excelentné komunikačné zručnosti
• Slušné a príjemné vystupovanie
• Ochota pracovať v teréne
• Schopnosť flexibilne a pozitívne reagovať na požiadavky klientov a manažmentu
• Zachovanie pokoja v stresových podmienkach
• Zásadovosť , lojalita, morálny kredit

Sme výrobcami prémiových nápojových koncentrátov, sirupov, príchutí do mlieka, čajov a korenín. Brandové portfólio je budované od roku 2003. Sme pokračovateľom Národného podniku Fatra, výrobcu ovocných štiav a sirupov v Dolnom Harmanci. V súčasnosti vyrábame viac ako 150 výrobkov. Spolupracujeme so spracovateľmi ovocia a výrobcami potravín z celého sveta. Zároveň sme slovenská spoločnosť bez zahraničných podielov.
Spolupracujeme už 10 rokov s množstvom školkých jedální, DSS, nemocnicami i s hotelovými, kúpeľnými a reštauračnými zariadeniami na celom Slovensku. Zároveň realizujeme obchod na úrovni veľkoobchodov. K dodávaným produktom a gastro-zariadeniam poskytujeme širokú škálu služieb.
www.tropico.sk
ID: 4256811  Dátum zverejnenia: 31.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 250 EUR/mesiac