Umývač/ka riadu na 6 hodín (TPP) Bratislava

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800eur v hrubom (622eur v čistom) + preplatené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky White Dragon v Mlynskej doline v Bratislave hľadáme umývača/umývačku riadov.

Pracovná doba 9:00 - 15:00 v pracovné dni od pondelka do piatku (v prípade potreby preplatené nadčasy počas akcií). Strava a pitný režim zabezpečený. Možnosť vyplácania aj na faktúru.

Vašou náplňou práce bude:
- umývanie bieleho a čierneho riadu
- udržiavanie čistoty na pracovisku

Vybraní kandidáti budú kontaktovaní telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre poriadok
- zodpovednosť
- samostatnosť

Sme Trnka a sme rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu. Naša kaviareň Thalmeiner v Trnave patrí medzi tie najlepšie hodnotené a v súčasnosti pripravujeme otvorenie remeselnej pekárne Chlieb Náš a pivárne Akadémia. V Bratislave prevádzkujeme eventový priestor Binarium a modernú kantínu White Dragon. Pracuje u nás približne 40 ľudí na čele s šéfkuchárom Lukášom Heskom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Záhradnícka 60
82108 Bratislava
www.trnka.sk
ID: 3439157   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800eur v hrubom (622eur v čistom) + preplatené nadčasy