Čašník, čašníčka

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Štefánikova 4, 91701, Trnava, okres Trnava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pripravovanej pivárne a reštaurácie Akadémia hľadáme príjemného a ochotného čašníka. Akadémia je vznikajúci koncept, ktorý spája poctivú piváreň a neformálnu reštauráciu. Akadémia je súčasťou kultúrneho priestoru Nádvorie, ktorý sa nachádza v historickom jadre Trnavy.

Čašníci v Akadémii zabezpečujú kompletný servis od privítania hostí, cez objednávanie a servírovanie jedál a nápojov až po vyúčtovanie a platbu.
- Servírovanie á la carte menu
- Prezentácia a podávanie jedál a nápojov
- Úzka spolupráca a komunikácia s kuchyňou
- Práca s vybranými lokálnymi vinárstvami
- Práca s pokladňou
- Dôsledná znalosť produktov

- Práca na plný úväzok
- Práca v príjemnom prostredí novej reštaurácie
- Práca v teame oceňovaného šéfkuchára Lukáša Heska
- Možnosť učiť sa nové veci, rozširovať si rozhľad v gastronómii a profesionálne rásť
- Štýlová uniforma od módnej značky Buffet
- Príležitosť zapojiť sa do inovácií menu spolu s celým teamom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Aspoň stredoškolské vzdelanie bez maturity alebo s maturitou
- Dôležité sú pracovné skúsenosti ako čašník
- Aspoň mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
- Silná orientácia na službu zákazníkovi
- Výborná schopnosť komunikácie a teamovej spolupráce
- Ochota a chuť učiť sa nové veci a napredovať, zlepšovať zavedené postupy a experimentovať
- Dôslednosť, zodpovednosť a zmysel pre kvalitu
- Pozitívny vzťah ku kvalitným pekárenským výrobkom a jedlu

Sme Trnka a sme rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu. Naša kaviareň Thalmeiner v Trnave patrí medzi tie najlepšie hodnotené a v súčasnosti pripravujeme otvorenie remeselnej pekárne Chlieb Náš a pivárne Akadémia. V Bratislave prevádzkujeme eventový priestor Binarium a modernú kantínu White Dragon. Pracuje u nás približne 40 ľudí na čele s šéfkuchárom Lukášom Heskom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Záhradnícka 60
82108 Bratislava
www.trnka.sk
ID: 3304794   Dátum zverejnenia: 7.2.2018