Hlavný kuchár

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 18, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava denného menu
príprava jedál teplej a studenej kuchyne
objednávanie a preberanie tovaru

stabilné pracovné prostredie
mzda s príplatkami
preplatenie nadčasov v prípade cateringových eventov
motivačná odmena k mzde po skončení skúšobnej lehoty
jednorazová odmena 250 eur pri nástupe asap

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

5

prax v odbore min. 5 rok, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, flexibilitu, pracovitosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť, zdravotný preukaz, hygienické minimum, dobrý zdravotný stav

Sme Trnka, rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu už viac ako 10 rokov. Vrátili sme sa naspäť ku koreňom, do rodnej Trnavy. Našou prvou prevádzkou bol Thalmeiner, známy svojim poctivým prístupom ku kaviarenskému remeslu. Okrem mestskej kaviarne patrí do našej skupiny aj beer & bistro Akademia na Nádvorí alebo remeselná pekáreň Chlieb Náš v Trnave a Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3191543  Dátum zverejnenia: 19.9.2017