Odborník – senior 1 (analytik/analytička) pozícia 10 a pozícia 11 Oddelenia stratégií a cezhraničnej spolupráce

Trnavský samosprávny kraj

Miesto práce
Úrad Trnavského samosprávneho kraja, Starohájska, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 701 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1.701 EUR + možnosť priznania variabilnej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre projekt "Smart región TTSK"
Odborník – senior 1 (analytik/analytička) pozícia 10 a pozícia 11 Oddelenia stratégií a cezhraničnej spolupráce:

• rozpracovanie navrhovaných zámerov vyplývajúcich z platných stratégií a koncepcií do konkrétnych opatrení a projektov
• dohliadanie na správnu a včasnú implementáciu navrhovaných zmien a projektov
• komunikácia s donormi a potenciálnymi partnermi, príprava nových projektov a podpora pri implementácii existujúcich projektov
• komunikácia výstupov s politickou reprezentáciou a hľadanie politickej podpory na realizáciu navrhovaných opatrení a politík
• implementácia SMART stratégie rozvoja regiónu Trnavského samosprávneho kraja
• asistencia pri implementácii systémov riadenia na Správe a údržbe ciest TTSK
• implementácia a koordinácia SMART stratégie rozvoja Trnavského samosprávneho kraja a Programu hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja Trnavského samosprávneho kraja 2021-2030
• koordinácia a implementácia Koncepcie trvalej udržateľnosti cestnej infraštruktúry v správe TTSK

Našim zamestnancom poskytujeme tieto benefity:
• pracovný čas 7,5 hod. denne
• mzdu tvorenú základnou a variabilnou zložkou (možnosť priznania osobného ohodnotenia)
• 5 dní dovolenky navyše
• pracovné voľno s náhradou mzdy pre zamestnancov starajúcich sa o nezaopatrené dieťa do veku 15 rokov vo výmere 4 dodatočných dní za rok
• jubilejné odmeny
• zvýšenú náhradu mzdy pri dočasnej práceneschopnosti
• príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
• jednorazový príspevok pri životných udalostiach, t.j. narodenie dieťaťa, úmrtie blízkeho človeka
• príspevok na ošatenie
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest: 2

Miesto výkonu práce: Trnavský samosprávny kraj, Študentská 16, 917 01 Trnava.

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o prijatie do zamestnania
• profesijný štruktúrovaný životopis
• čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a v životopise
• kópia dokladu o ukončení štúdia (diplom)

Dátum a miesto podania žiadosti:

Ďalšie informácie na tel. č.: 033/5559 352

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle https://www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii analytika viac ako 5 rokov

Iné kritéria a požiadavky:
• ODBORNÁ PRAX NA POZÍCII ANALYTIKA VIAC AKO 5 ROKOV
• analytické, koncepčné a strategické myslenie
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
precíznosť
• komunikatívnosť
• sebaistota
• zmysel pre detail

V úrade trnavskej župy zamestnávame viac ako 200 ľudí. Ďalšie stovky pracujú v rámci našich organizácií. Všetci napĺňame motto „Spolu tvoríme kraj“. Nespoliehame sa pri tom len na štandardné postupy a osvedčené riešenia. Trvalo udržateľný rozvoj regiónu zabezpečujeme pomocou nástrojov otvoreného vládnutia. Našou snahou je verejné služby systematicky zlepšovať, a to inovatívnou formou a so zapojením obyvateľov. Teraz máte príležitosť pridať sa k nám aj vy!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor ľudských zdrojov Úrad TTSK
Tel.: +421335559353
E-mail: poslať životopis
ID: 4437841  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 701 EUR/mesiac