Odborný referent Odd. rozpočtu a financovania (zastupovanie počas dočasnej PN)

Trnavský samosprávny kraj

Miesto práce
Starohájska 10, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1.100,- EUR + možnosť priznania variabilnej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• podieľať sa na činnostiach v oblasti rozpočtu a financovania samosprávneho kraja a podriadených organizácií
• spolupracovať pri príprave výstupných dokumentov k rozpočtu, či záverečnému účtu
• spolupracovať na spracovaní výkazov
• metodické usmerňovanie podriadených organizácií

Našim zamestnancom poskytujeme tieto benefity:
• pracovný čas 7,5 hod. denne
• mzdu tvorenú základnou a variabilnou zložkou (možnosť priznania osobného ohodnotenia)
• 5 dní dovolenky navyše
• pracovné voľno s náhradou mzdy pre zamestnancov starajúcich sa o nezaopatrené dieťa do veku 15 rokov vo výmere 4 dodatočných dní za rok
• jubilejné odmeny
• zvýšenú náhradu mzdy pri dočasnej práceneschopnosti
• príspevok zo sociálneho fondu na stravovanie
• jednorazový príspevok pri životných udalostiach, t.j. narodenie dieťaťa, úmrtie blízkeho človeka
• príspevok na ošatenie
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce:
• Úrad Trnavského samosprávneho kraja, Starohájska 10, 917 01 Trnava

Termín nástupu:
• ASAP

Druh pracovného pomeru:
• hlavný pracovný pomer na zastupovanie rodičovskej dovolenky

Mzda:
• základná zložka mzdy 1 100 EUR (+možnosť variabilnej zložky mzdy v závislosti od dosiahnutých výsledkov a kvality práce)

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o prijatie do zamestnania
• profesijný štruktúrovaný životopis
• čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a v životopise

Dátum a miesto podania žiadosti:

Termín podania: do 9.10.2022

Email: [email protected]

Ďalšie informácie na tel. č.: 033/5559 352

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle https://www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Kvalifikačné predpoklady:
• stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie so zameraním ekonomika, financie

Iné kritéria a požiadavky:
• skúsenosti s rozpočtovaním vo verejnej správe sú výhodou
• samostatnosť
• zodpovednosť
• precíznosť
• praktické a analytické myslenie
• flexibilita
• práca s PC - užívateľ, MS Excel, MS Word
• výhodou je znalosť účtovného programu SPIN / iSPIN a registratúrneho programu FABASOFT
• bezúhonnosť

V úrade trnavskej župy zamestnávame viac ako 200 ľudí. Ďalšie stovky pracujú v rámci našich organizácií. Všetci napĺňame motto „Spolu tvoríme kraj“. Nespoliehame sa pri tom len na štandardné postupy a osvedčené riešenia. Trvalo udržateľný rozvoj regiónu zabezpečujeme pomocou nástrojov otvoreného vládnutia. Našou snahou je verejné služby systematicky zlepšovať, a to inovatívnou formou a so zapojením obyvateľov. Teraz máte príležitosť pridať sa k nám aj vy!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor ľudských zdrojov Úrad TTSK
Tel.: +421335559353
E-mail: poslať životopis
ID: 4436332  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac