Odborný referent(Finančný manažér) - Oddelenia rozpočtu a financovania

Trnavský samosprávny kraj

Miesto práce
Úrad Trnavského samosprávneho kraja, Starohájska, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac(+ možnosť variabilnej zložky mzdy v závislosti od výkonu a kvality práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca na tvorbe rozpočtov projektových zámerov a projektov
• finančné riadenie implementovaného projektu, príprava žiadostí o platbu
• odborné práce spojené s rozpočtovaním a implementovaním projektov EŠIF
• tvorba rozborov a iných podkladov o čerpaní finančných prostriedkov z EŠIF

Zamestnanecké benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy budú komunikované na osobnom /online pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o prijatie do zamestnania
• profesijný štruktúrovaný životopis
• čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a v životopise

Dátum a miesto podania žiadosti:

Termín podania: do 23.05.2021

Adresa podania: [email protected]

Ďalšie informácie na tel. č.: 033/5559 352

Všetky informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete na webovom sídle https://www.trnava-vuc.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

• znalosť relevantných právnych predpisov SR a EÚ, programových, koncepčných a strategických dokumentov v oblasti EŠIF
• výhodou je prax v oblasti finančného alebo projektového riadenia projektov EŠIF
• samostatnosť
• zodpovednosť
• precíznosť
• praktické a analytické myslenie
• flexibilita
• práca s PC - užívateľ, MS Excel, MS Word
• znalosť anglického jazyka
• bezúhonnosť

V úrade trnavskej župy zamestnávame viac ako 200 ľudí. Ďalšie stovky pracujú v rámci našich organizácií. Všetci napĺňame motto „Spolu tvoríme kraj“. Nespoliehame sa pri tom len na štandardné postupy a osvedčené riešenia. Trvalo udržateľný rozvoj regiónu zabezpečujeme pomocou nástrojov otvoreného vládnutia. Našou snahou je verejné služby systematicky zlepšovať, a to inovatívnou formou a so zapojením obyvateľov. Teraz máte príležitosť pridať sa k nám aj vy!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Odbor ľudských zdrojov Úrad TTSK
Tel.: +421335559353
E-mail: poslať životopis
ID: 4078867  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac