Odpočtár vodomerov pre Trnavu

Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. Piešťany, Priemyselná 10

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2023
Mzdové podmienky (brutto)
5,43 EUR/hod.+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
- odčítanie vodomerov vrátane vedenia prvotnej evidencie
- zisťovanie neoprávneného manipulovania s vodomermi
- kontrola stavu vodomerných a kanalizačných šácht
- výmena, montáž vodomerov
- práca v teréne v meste Trnava a okolité obce

Ponúkame stabilnú prácu a bohatý benefitný program:
- 5 dní dovolenky naviac
- pružná pracovná doba
- príspevky na stravné, vodné a stočné, do III. piliera
- odmeny pri dožití jubilea
- možnosť využiť firemné rekreačné zariadenie
- ostatné výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov zasielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- korektné a slušné vystupovanie k odberateľom
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať v teréne

Trnavská vodárenská spoločnosť, a. s. bola založená na základe rozhodnutia Ministerstva pre správu a privatizáciu národného majetku SR č. 853 zo dňa 02.10.2002, podľa § 162 Obchodného zákonníka. Jediným zakladateľom bol Fond národného majetku Slovenskej republiky so sídlom v Bratislave. Zakladateľská listina je formou notárskej zápisnice zo dňa 02.12.2002 pod č. N 867/2002 NZ 861/2002, ktorým boli prijaté stanovy spoločnosti. Spoločnosť bola založená na dobu neurčitú.
Predmet podnikania:
- zásobovať obyvateľstvo, priemysel, poľnohospodárstvo a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov v danej územnej pôsobnosti
- odvádzať a čistiť odpadové vody vypúšťané do verejnej kanalizácie v danej územnej pôsobnosti kanalizácie a atď.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4445228  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,43 EUR/hod.