Vedúci oddelenia účtovníctva

Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. Piešťany, Priemyselná 10

Miesto práce
Priemyselná 10, Piešťany
Termín nástupu
ASAP
1 700 - 2 000 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilné pracovné miesto v priateľskom kolektíve a priestor pre osobnostný a profesijný rast.
Od úspešného kandidáta očakávame:
- riadenie zvereného tímu tak, aby ľudia v ňom boli aktívni, motivovaní a mali chuť dosahovať stanovené ciele a výsledky;
- koordinácia činností účtovného oddelenia - vedenie tímu účtovníčok;
- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva
- zostavenie účtovnej závierky, daňového priznania DzP PO, komunikácia s audítorom;
- spracovanie DP DPH, Spotrebná DPH,
- spolupráca s controllingom na tvorbe interného systému účtovníctva...

- týždeň dovolenky nad rámec ZP
- príspevok na stravné nad rámec ZP
- príspevok do III. piliera
- príspevok na vodné/stočné
- firemné akcie
- možnosť využitia rekreačného zariadenia
- ostatné benefity

Štruktúrovaný životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov zasielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zrelá, primerane sebavedomá osobnosť schopná budovať vzťahy medzi ľuďmi;
- pružnosť v myslení, adaptabilita, flexibilita, lojalita;
- prax na obdobnej pozícii 5 a viac rokov;
- dobrá orientácia sa v aktuálnej daňovej a účtovnej legislatíve;
- znalosť väčšieho ERP systému.

Trnavská vodárenská spoločnosť, a. s. bola založená na základe rozhodnutia Ministerstva pre správu a privatizáciu národného majetku SR č. 853 zo dňa 02.10.2002, podľa § 162 Obchodného zákonníka. Jediným zakladateľom bol Fond národného majetku Slovenskej republiky so sídlom v Bratislave. Zakladateľská listina je formou notárskej zápisnice zo dňa 02.12.2002 pod č. N 867/2002 NZ 861/2002, ktorým boli prijaté stanovy spoločnosti. Spoločnosť bola založená na dobu neurčitú.
Predmet podnikania:
- zásobovať obyvateľstvo, priemysel, poľnohospodárstvo a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov v danej územnej pôsobnosti
- odvádzať a čistiť odpadové vody vypúšťané do verejnej kanalizácie v danej územnej pôsobnosti kanalizácie a atď.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4433771  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac