Personalista

Trnavská vodárenská spoločnosť, a.s. Piešťany, Priemyselná 10

Miesto práce
Priemyselná 10, Piešťany
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 € mesačne brutto + variabilná zložka mzdy (prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie príslušnej dokumentácie a agendy o kompetenciách, zručnostiach, certifikátoch zamestnancov, ako aj vedenie personálnych evidencií (osobné údaje zamestnancov, ich pracovné zaradenie, dosiahnutá a požadovaná kvalifikácia a pod.)
• plánovanie vzdelávania zamestnancov
• zabezpečovanie vzdelávania zamestnancov
• zaisťovanie priestorov, techniky, ubytovania a ďalšieho zázemia pre kurzy profesijného vzdelávania
• dohadovanie obsahu vyučovania s externými lektormi,
• poskytovanie poradenstva pri vytváraní a obsadzovaní nových pracovných miest, pri zabezpečovaní rekvalifikácií a ďalšieho vzdelávania zamestnancov
• vyhľadávanie a výber zamestnancov kategórie R
• vyplňovanie a vedenie príslušnej dokumentácie, vrátane vedenia personálnej agendy zamestnancov a spracovávanie podkladov na ich odmeňovanie (najmä dochádzka apod.)

7,5 hod. pracovný čas v stabilnej spoločnosti
5 dní dovolenky nad rámec zákona
Letný a zimný príspevok na regeneráciu
2x ročne príspevok na vodné a stočné
Stravné lístky za dni čerpania dovolenky

Ponúkaná pracovná pozícia je na zastupovanie počas materskej a následnej rodičovskej dovolenky.
Od kandidátov očakávame aktívne skúsenosti s HR systémami (Softip, Magma, Hour ...), znalosť pracovnoprávnych predpisov v oblasti miezd, platov a zaraďovania zamestnancov ako aj znalosť metód a postupov výberu zamestnancov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personálny manažment

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Analytické myslenie
Asertivita
Cieľavedomosť
Empatia
Iniciatívnosť
Samostatnosť
Komunikatívnosť
Kultivovaný slovný a písomný prejav
Precíznosť
Spoľahlivosť

Trnavská vodárenská spoločnosť, a. s. bola založená na základe rozhodnutia Ministerstva pre správu a privatizáciu národného majetku SR č. 853 zo dňa 02.10.2002, podľa § 162 Obchodného zákonníka. Jediným zakladateľom bol Fond národného majetku Slovenskej republiky so sídlom v Bratislave. Zakladateľská listina je formou notárskej zápisnice zo dňa 02.12.2002 pod č. N 867/2002 NZ 861/2002, ktorým boli prijaté stanovy spoločnosti. Spoločnosť bola založená na dobu neurčitú.
Predmet podnikania:
- zásobovať obyvateľstvo, priemysel, poľnohospodárstvo a ďalších spotrebiteľov pitnou a úžitkovou vodou z verejných vodovodov v danej územnej pôsobnosti
- odvádzať a čistiť odpadové vody vypúšťané do verejnej kanalizácie v danej územnej pôsobnosti kanalizácie v danej územnej pôsobnosti a atď.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 10
921 79 Piešťany
ID: 3413642   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 € mesačne brutto + variabilná zložka mzdy (prémie)