Poradca pre špecializované sociálne poradenstvo

Trnavská arcidiecézna charita

Miesto práce
Hlavná 43, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacMzdu je možné navýšiť po preukázaní praxe a skúseností a po uplynutí skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád výzvy, rád si organizuješ čas, pracuješ samostatne a zodpovedne a stereotyp nie je tvoja šálka kávy?

Ak je Tvoja odpoveď „ÁNO“, smelo čítaj ďalej.

Ponúkame Ti priestor učiť sa, prejaviť sa, využiť svoje danosti a skúsenosti a podieľať sa tak na tvorbe a skvalitňovaní jednej zo služieb poskytovaných Trnavskou arcidiecéznou charitou.

Rozširujeme totiž tím odborných pracovníkov v Trnave, Dunajskej Strede a v Novom Meste nad Váhom.

Máš možnosť priložiť ruku k dielu a prostredníctvom samotného poskytovania špecializovaného sociálneho poradenstva sa môžeš podieľať na zlepšení fungovania miestnej komunity. Budeš tu s nami pre jednotlivcov, rodiny, pre komunitu v ich každodennom živote, no i pri nepredvídateľných situáciách. Niektorým hrozí strata domova, iní sú v núdzi, bez strechy nad hlavou či inej kríze, pričom v danej situácii potrebujú pomocnú ruku, sprevádzanie, informácie. Pomôž nám pátrať po príčinách miestnych nedostatkov a teš sa s nami z úspechov, ktoré táto práca prináša. Je to osobné, s ľuďmi, priamo v centre diania. O to väčšiu máš príležitosť zapojiť svoju kreativitu, analytické myslenie a chuť veci meniť a posúvať. Môžeš sa podieľať na tom, ako sa v priamej práci tvorí príklad dobrej praxe. To, že sa mnohému naučíš ty sám, je vítaný collateral effect. A my sa radi naučíme niečo od teba.

Ak máš magisterský titul zo sociálnej práce a rok si pracoval v sociálnej oblasti, pošli nám svoj životopis. To, že vieš pracovať s MS Office berieme ako samozrejmosť, ale všetko ďalšie ťa naučíme. Administratíve sa totiž nevyhneš ani tu, ale zvládneš to ľavou-zadnou.

Ak máš k tomu všetkému vyššie spomenutému aj dobré nápady a si zvedavý, neváhaj a životopis pošli.

- Máte možnosť pružného pracovného času, aby ste si mohli prispôsobiť svoj pracovný deň podľa svojich potrieb.

- Získavate pravidelné vzdelávanie, ktoré vám pomôže rozvíjať vaše zručnosti a kariéru.

- Pracujete v stabilnej organizácii, ktorá je známa svojím rešpektom k svojim zamestnancom.

- Máte príležitosť pracovať s kvalitnými a skúsenými kolegami, ktorí vám pomôžu rásť a rozvíjať sa v oblasti sociálneho poradenstva.

Splnenie kvalifikačných predpokladov - ukončené VŠ vzdelenia II. stupňa v odbore sociálna práca a 1 rok praxe v sociálnej oblasti sú zákonné podmienky. Na osobný pohovor budú preto pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené. Veľmi dôležitá je pre nás tiež vaša bezúhonnosť, spoľahlivosť a stotožnenie sa s poslaním našej organizácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Trnavská arcidiecézna charita je verejná právnická osoba, odvodzujúca právnu subjektivitu od Rímskokatolíckej cirkvi Trnavskej arcidiecézy. Na území arcidiecézy poskytuje sociálne služby skupinám, komunitám a jednotlivcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789258  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac