Opatrovateľ/ka

Trnavská arcidiecézna charita

Miesto práce
Cífer
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
780 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od preukázanej praxe uchádzačky. K základnej mzde sú vyplácané príplatky za nočné smeny, víkendy a sviatky. Základná zložka mzdy podlieha Zákonu č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov - platová trieda 2 - základná mzda na základe praxe. Osobné ohodnotenie možné do maximálnej výšky základnej mzdy v danej platovej triede. V prípade nedosiahnutia odborného vzdelania je podmienkou prijatia uchádzača: a/ absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania v trvaní min. 220 hodín - MOŽNOSŤ ÚHRADY KURZU OPATROVANIA TRNAVSKOU ARCIDIECÉZNOU CHARITOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie opatrovateľskej služby podľa zákona č. 448/2008 Z.z. v zariadení pre seniorov.

Priateľský kolektív zamestnancov so širokým vekovým spektrom. MOŽNOSŤ ÚHRADY KURZU OPATROVANIA TRNAVSKOU ARCIDIECÉZNOU CHARITOU

V prípade nedosiahnutia odborného vzdelania je podmienkou prijatia uchádzača:
a/ absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania v trvaní min. 220 hodín - MOŽNOSŤ ÚHRADY KURZU OPATROVANIA TRNAVSKOU ARCIDIECÉZNOU CHARITOU

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

opatrovateľ, sestra, masér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Empatické správanie, radosť z práce, úcta voči kolegom a klientom zariadenia.

Trnavská arcidiecézna charita je verejná právnická osoba, odvodzujúca právnu subjektivitu od Rímskokatolíckej cirkvi Trnavskej arcidiecézy. Na území arcidiecézy poskytuje sociálne služby skupinám, komunitám a jednotlivcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4593007  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac