Realitný maklér. Chceš finančné ohodnotenie presahujúce nadštandardné príjmy?

TRNAVA REALITY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
3 000 EUR/mesiacCHCEŠ FINANČNÉ OHODNOTENIE PRESAHUJÚCE NADŠTANDARDNÉ PRÍJMY? Pridajte sa k nám a naučíme Vás ako nadštandardne zarábať !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CHCEŠ FINANČNÉ OHODNOTENIE PRESAHUJÚCE NADŠTANDARDNÉ PRÍJMY?

Pridajte sa k nám a naučíme Vás ako nadštandardne zarábať !

HĽADÁME ĽUDÍ, KTORÍ CHCÚ VYBUDOVAŤ NIEČO SVOJE

Pokiaľ máš ambíciu zmeniť svoj profesijný život, posúvať svoje hranice hore a začať budovať kariéru v realitách sme tá správna voľba.

HĽADÁTE FINANČNÚ NEZÁVISLOSŤ ?

V TRNAVA REALITY sme presvedčení, že práca realitného makléra je najlepšou cestou k rešpektu, priateľstvám a finančnej nezávislosti. Samozrejme, pod správnym vedením, so správnymi nástrojmi a v podporujúcom tíme.

VYUŽÍVAJTE NAJPROGRESÍVNEJŠIE NÁSTROJE

Každý maklér v TRNAVA REALITY je vždy o niekoľko krokov pred svojou konkurenciou. Neustála inovácia je základom našej stratégie.

STAŇTE SA ČLENOM BOHATÉHO TÍMU

TRNAVA REALITY je tím bohatý na ľudí s rôznou profesionálnou históriou, skúsenosťami a osobnosťami. Aj vy sa môžeme stať súčasťou našej inšpiratívnej rodiny. Tešíme sa na vás.

UČTE SA OD NAJLEPŠÍCH!

V TRNAVA REALITY sú absolútnym základom úspechu našich maklérov znalosti a zručnosti. Najväčší dôraz kladieme na vzdelávanie.
Vzdelávať sa môžete so senior maklérmi priamo v teréne, formou online školení, využiť môžete individuálny coaching alebo pravidelné externé vzdelávanie a školenia (SORA a iné).
Všetko ponúkame u nás ZADARMO.

Podrobnejšie info nájdete na našej web stránke v sekcii práca

ZAUJALI SME VÁS?
[email protected]

Pošlite nám Váš životopis spolu s dôvodom, prečo by ste sa chceli stať realitným maklérom a byť súčasťou tímu spoločnosti TRNAVA REALITY, s.r.o.

ČO PONÚKAME V TRNAVA REALITY PRE ŽIVOT MAKLÉRA?

FINANCIE
• Podieľajte sa na zisku spoločnosti TRNAVA REALITY
• Možnosť predaja projektov a novostavieb.
• Duálny systém odmeňovania skladajúci sa z bonusov a provízie.
• Finančné ohodnotenie presahujúce nadštandardné príjmy.
• Neobmedzený telefónny paušál.
• Firemné akcie a teambuldingy.
• Dotácia na PHM.
• Vlastný kancelársky priestor v centre mesta na Kapitulskej ulici (pri CITY ARÉNE).
• Vlastné pracovné miesto.
• Kancelárske potreby a spotrebný materiál.
• Spolupráca s renomovanými advokátskymi kanceláriami (tvorba zmlúv, zastupovanie a pod.).
• Poistenia zodpovednosti realitnej činnosti.
• Členstvá v asociáciách (SORA a iné).

MARKETING
• Vizitky, reklamné a propagačné materiály, brožúry a vydané knižky.
• Modernú a prepracovanú marketingová stratégia spoločnosti TRNAVA REALITY.
• Maximálna podpora inzercie, na všetkých známych realitných serveroch.
• Podpora na vlastnej web stránke www.trnavareality.sk
• Google adwords.
• Topovanie nehnuteľností.
• Podpora osobnostného marketingu a budovanie vlastnej značky makléra.
• Reklamné kampane na billboardoch.
• Reklamné kampane v printovej podobe.
• Možnosť publikovať v odborných časopisoch a na blogoch.

ŠKOLENIA
• Pravidelné externé vzdelávanie a školenia (SORA a iné)
• Interný vzdelávací systém TRNAVA REALITY.
• Možnosť zlepšovať si svoje rétorické zručnosti verbálnej a neverbálnej komunikácii (SORA a iné).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívny
- flexibilný
- loajálny
- samostatný
- cieľavedomý
- ambiciózny
- empatický

TRNAVA REALITY, s.r.o. zabezpečuje predaj, prenájom nehnuteľností, vrátane právneho a finančného poradenstva v oblasti sprostredkovania predaja.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4351997  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac