Technik pre parkovacie systémy

Tritonsystems spol. s r.o.

Miesto práce
Kopčianska 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a oživovanie parkovacích a prístupových systémov, terminálov, automatických a manuálnych pokladní pre parkoviská, štadióny, nákupné a obchodné centrá, administratívne budovy, wellness a iné.
Práca vo Windows a Linuxe, základy programovania. Servisná podpora parkovacích a prístupových systémov cez internet, analýza problémov, riešenie technických a IT problémov online alebo u zákazníka.

Ponúkame:
- odbornú a nestereotypnú prácu, profesionálny rast.
- k dispozícii mobilný telefón, auto, notebook
- pracovna doba dohodou, moznost prace aj z domu (neskor)
- sluzobne cesty v ramci SR aj mimo

Informácie o výberovom konaní

www.tritonsystems.eu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 65 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ elektrotechnického alebo strojníckeho zamerania VŠ elektrotechnického alebo strojníckeho zamerania, Matematicko-Fyzikálna fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Chorvátsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zaoberáme sa výrobou, dodávkou, inštaláciou a servisom parkovacích a prístupových systémov - www.tritonsystems.eu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRITONSYSTEMS spol. s.r.o.
Kopčianska 9
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3357689   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.200 Eur