Finančný účtovník / senior účtovník

Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Železničný rad 40, Nová Baňa-Priemyselný obvod
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacUvádzame minimálnu výšku mzdy - finálna výška mzdy bude závisieť od skúsenosti a seniority uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, pokladničné doklady a pod.),
- vyúčtovanie pracovných ciest, vedenie pokladne,
- posudzovanie správnosti účtovných dokladov z daňového a účtovného hľadiska,
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek a kontrola hlavnej knihy, spracovanie podvojného účtovníctva v súlade s ustanoveniami platného zákona o účtovníctve,
- účtovanie v programe SAP,
- príprava podkladov pre mesačnú/kvartálnu/koncoročnú závierku,
- ostatná ekonomická agenda zadaná finančným manažérom,
- sledovanie aktívnych zmien v legislatíve, znalosť zákonov atď.

- bonusový systém odmeňovania
- Vianočný večierok a letná športová akcia
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- flexibilná pracovná doba
- poskytujeme odborné školenia a kurzy
- príspevok na DDS
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis e-mailom na: [email protected] alebo sa zastavte osobne na personálnom oddelení spoločnosti. Tešíme sa na Vás!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 64 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva

Počet rokov praxe

3

Prax na rovnakej pozícií min. 3 roky.
Proaktivita a chuť ďalej sa zlepšovať a vzdelávať.
Samostatnosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail.
Detailné znalosti problematiky podvojného účtovníctva, oblasti DPH a daňovej legislatívy.

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o. je nadnárodná priemyselná spoločnosť s vyše 27-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania plastov a dodávame diely najväčším európskym automobilovým výrobcom ako BMW, VOLVO, STELANTIS, JLR, HYUNDAI, KIA a ďalší. Našim zamestnancom ponúkame silné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 4600 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4773323  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac