Technik kvality v automobilovom priemysle

Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 200 EUR/mesiacVýška finálnej mzdy závisi od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a aktualizácia podkladov pre analýzu 8D reportov /5 WHY / PFMEA.
Spracovanie tabuľkových prehľadov a grafických analýz z oblasti QSE.
Aktualizácia QSE informácií na informačných tabuliach.
Vypracovanie, riadenie, aktualizácia a kontrola výrobnej dokumentácie.
Kontrola vyrobených dielov a analýza nezhodných výrobkov.
Implementácia nápravných opatrení a sledovanie ich činností.
Školenie pracovníkov pri vzniknutých problémoch (reklamácie, interné nezhody,...).
Vytvorenie plánu a realizácia výrobkových auditov.
Monitorovanie výkonu činností zmenových kvalitárov z pohľadu riešenia problémov.
Vykonávanie a vyhodnocovanie R&R analýz.
Komunikácia v oblasti REACH.
Realizácia vrstvových a procesných auditov vo výrobe.
Riešenie kvalitatívnych problémov v spolupráci s výrobou.
Realizácia vstupnej kontroly komponentov a raw materiálov.
Overovanie znalostí a vedomostí operátorov vo výrobe.
Vykonávanie ostatných činností podľa pokynov nadriadeného.

- stabilná práca v perspektívnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle
- bonusový systém (narodeninový bonus, bonus pri narodení dieťaťa, bonus za odporúčanie zamestnanca)
- Vianočný večierok a letná športová akcia
- príspevok na dopravu do zamestnania
- nadčasy platené nad rámec ZP
- poskytujeme odborné školenia a kurzy
- príspevok na DDS
- poskytujeme dopravu firemným taxíkom z Hronského Beňadika, Orovnice, Tekovskej Breznice a Žarnovice
-dynamická a zaujímavá práca v oblasti kvality
-školenia a získanie skúsenosti v oblasti kvality v automobilovom priemysle/široké portfólio automobiliek/

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na: [email protected] alebo sa zastavte osobne na personálnom oddelení spoločnosti.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, zamerané na kvalitu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Denná komunikácia v anglickom jazyku slovom
aj písmom so zákazníkmi.
Ovládanie Excelu - expert - vyhodnocovanie podkladov /graf, štatistiky a pod /.
Pracovné skúsenosti na úseku kvality v automobilovom priemysle.
8D reporty a znalosť automotive štandardov výhodou.
Zodpovednosť,spoľahlivosť,vysoké pracovné nasadenie.

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o. je nadnárodná priemyselná spoločnosť s vyše 27-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania plastov a dodávame diely najväčším európskym automobilovým výrobcom ako BMW, VOLVO, STELANTIS, JLR, HYUNDAI, KIA a ďalší. Našim zamestnancom ponúkame silné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 4600 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3501390  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiacVýška finálnej mzdy závisi od skúsenosti uchádzača.