Senior nákupca

TRIPLUS SK, s.r.o.

Miesto práce
Sadová 17, Spišská Nová Ves-Tarča
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800,- Eur + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie nákupu všetkých komodít vo firme.
Vyhľadávanie, hodnotenie a výber dodávateľov podľa vopred stanovených kritérií.
Vyjednávanie o cenách a ostatných dodacích podmienkach.
Vyhotovovanie objednávok, vedenie evidencie objednávok, vyžiadanie a príjem potvrdení objednávok od dodávateľov.
Zabezpečenie dopravy nakúpeného materiálu.
Uplatňovanie prípadných reklamácií u dodávateľa.

Pri dobrom pracovnom výkone pracovná zmluva na dobu neurčitú, mobilný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Silné vyjednávacie schopnosti.
Znalosť hodnotenia dodávateľov a hodnotiacej dokumentácie.
Dobré komunikačné schopnosti v SJ, Aj príp. iných jazykoch.
Rozvoj odd. nákupu a zavádzanie nového ERP systému pre nákup.
Skúsenosti so znižovaním nákladov v oblasti nákupu a s cenovou politikou.
Vyhľadávanie potencionálnych dodávateľov a vedenie databázy všetkých dodávateľov.
Schopnosť pracovať v tíme riešiť problémy v oblasti nákupu.
Skúsenosti v oblasti nákupu s certifikáciou ISO 9001, 14001, IATF 16949.
Dobré technické znalosti.

lisovanie a povrchová úprava plastov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3614544  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- Eur + variabilná zložka